| spawni a întrebat:

Imi spuneti cate ceva despre balul bobocilor, va rog? la inceput exista preselectie unde cei care castiga participa la bal? sau cum? multumesc!

1 răspuns:
| justme2025 a răspuns:

La noi la liceu toti cei care se inscriu sunt supusi unei preselectii. cei care trec de ea participa la balul bobocilor. si este intr-adevar foarte frumos adica merita sa participi. la noi se dau premii frumoase cum ar fi o excursii, produse avon, mai multe. la noi probele au fost cam astea: sa sparga baloane cu fundul, sa danseze in pijamale, sa spuna cate ceva despre partenerul fiecaruia etc. si am uitat ca perechile se aleg tot de cei care fac preselectiile, adica de profesorul care se ocupa la voi in liceu. funda?