| brutmunt a întrebat:

Imi spuneti cum pot sa imi schimb numele si vreau sa imi pun alta poza. Daca se poate.

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Ca sa iti schi, bi numele si poza pe TPU, trebuie sa te uiti in partea stanga a paginii unde vezi ca este un chenar portocaliu in care scrie "Logat ca talida555". Un pic mai jos, scrie "Editare profil". Dai cli8ck acolo si o sa iti apara o pagina cu profilul tau.
Ca sa iti schimbi numele trebuie sa scrii alt nume, acolo unde scrie "Nume public (username) star". Si ca sa iti schimbi poza trebuie sa te duci putin mai in josul paginii unde scrie "Selecteaza imagine profil" Dai click pe "Chosee..." si iti alegi o imagine din calculatorul tau. Imaginea nu o sa iti apara imediat dupa ce o pui, tuturor de pe TPU li se intampla asta cand isi schimba o poza. Poza o sa apara dupa cateva ore, maxim o zi.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking