| pspspsps a întrebat:

Imi spuneti despre voi. Cine se potriveste cel mai bine cu mine ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| thyna a răspuns:

Hmmthinking
Sunt foarte de treaba cand cineva merita dar in alte cazuri pot fii si foarte al naibii!
Am momente in care sunt foarte linistita dar si momente in care obosesc de cat rad si vorbesc laughing
Imi place sa iubesc (si oamenii si animalele >>in special cainii (mops) big grin
Nu-mi place scoala dar este necesara si oricum trece si asta!
Imi place sa stau pe facebook dar nici prea mult!
Imi place sa conduc, sa ma joc pe laptop, sa ma joc cu iubitul meu (laughing ), sa ma plimb si mai ales sa ies la pizza cu prietenii!
Nu imi place sa ma uit la tv ( decat la desene).
Sunt multe daca pana acum e ceva ce se potriveste cu tine iti mai zic!
Pup

| MadMoan a răspuns (pentru thyna):

THina seamana foarte mult cu mine laughing) serios

| pspspsps explică (pentru MadMoan):

Si cu mine. trebuie sa-i dau funda.

4 răspunsuri:
| OrionM6 a răspuns:

Sunt baiat... hai cu funda (daca nu esti lesby) =)!