| BloodyDress a întrebat:

Imi spuneti personajele din Sange Albastru? Macar cele importante, dar asa cum apar in carti.

1 răspuns:
| 5a a răspuns:

Allegra a ajuns sa se indragosteasca de o fiinta umana.
Oliver are inima infranta dar o tanara vrajitoare incearca sa-l ajute.
Schuyler si Jack avand momente de cumpana dar din cele din urma ei se unesc.
"Chiar dacă cei cu Sânge Albastru au puteri care merg dincolo de înţelegerea umană, atunci când vine vorba de dragoste, nimeni, nici chiar aceşti vampiri nemuritori, nu deţin un control deplin."