| florynna903 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce credeti de un 8 la matematica?

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii big hug E o nota buna big grin adica zii merci ca nu e un 4.nu trebuie sa te injrijorezi big grin e buna nota kiss Bafta la invatatura in continuare si multa sanatate pup >big grin

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Tocilara micalaughing

| YourFriend a răspuns:

Personal... mi se pare cam mica... dar mergewinking

| justme97 a răspuns:

Nici prea prea nici foarte foarte
laughing
depinde acum cat de bine te pricepi la mate
eu nu stiu geometrie si pentru mine un 8 la geome e ceva perfect
dar asta nu inseamna ca nu poti avea si aspiratii mai inalte
daca in general ai note de 9 si 10 la mate inseamna ca acum s a intamplat sa iei 8
daca ai note sub 8 e prea bine cand primesti cate unul in catalog

| Lullly a răspuns:

8,9 si 10 sunt cele mai bune note.
Daca ai un 8 la mate, si e cam grea materia pentru tine, atunci e foarte bine.

| Tania8022 a răspuns:

Eu cred ca e o nota destul de buna.Nu te intrista doar pentru o nota mica.Notele sunt nenumarate. Invata mai mult si cu siguranta o sa tragi spre perfectiune.Dar ai grija perfectiunea vine cu un pret scump.

| MegaKillerBoyHOTPU a răspuns:

Pai un 8 la matematica este ingrijorator daca tu ai doar note de 10.
Dar daca ai note in balanta un 8 nu este adat de rau totusi ar trebui sa inveti mult mai mult, si lasa nu e nimic, daca poate te-a luat pe nepregatite...oh go on