| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce sa fac sa nu imi mai placa de un baiat? Pentru ca il plac de foarte mult timp si stiu ca el nu o sa ma placa niciodata asa ca vreau sa il uit...dar va rog nu spuneti sa gasesc alt baiat pentru ca nu vreau asta, vreau sa il uit si atat.Multumesc! :* Funda big hug

Răspuns Câştigător
| liviu890 a răspuns:

Incearca sa stai mai mult timp alaturi de alte persoane, in timpul liber joaca niste jocuri (recomand starcraft 2), uitate la filme horror... o sa iti distraga atentia de la "gandurile tale" si nu o sa te mai gandesti la el.

1 răspuns:
| Zeppelyn a răspuns:

Greu...chestiile astea nu se uita cam niciodatahappyam patit si eu cu o fata...ma suparat da n-am putut so uithappy