| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce trebuie sa fac ca sa scap de celulita?Fundabig grin

1 răspuns:
| Memecy a răspuns:

Daca imi dau seama cati ani ai (sper sa nu ma insel) simplu a functionat! eu am incercat, o prietena si ea la fel si un var de-al meu a facut ce iti voi zice si efectele nu inceteaza sa apara
1)ai sub 18 ani
2)NU suferi de nicio boala, nu ai lipsa de calciu sau altele din astea
3) atunci simplu nu mananci nimic dupa ora 6 asta daca te culci la 10:30 -11:00 sau nu mai mananci nimic dupa ora 5 daca te culci la 9:30-10:30
4)poti bea apa, doar apa
gandeste ca vei da jos celulita, gandeste pozitiv si vei vedea