| McJimmy99 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum se comporta o fata cand te place? Cateva semne ceva ale comportamentului

Răspuns Câştigător
| KagomeSan a răspuns:

Se uita tot timpul la tine incearca sa iti atraga atentia uneori de emotie incearca sa isi arate fortele isnsa de abia dupa is dau seama ca baietilor nu l eplac fetele care lupta mai bine ca ei laughing vorbesc p elanga tine barfesc cu prietenele si se mai uita la tine in acelasi timp si cum am mai spus incearca sa iti atraga in disperare atentia asta e comportamentul pentru cea care e putin obsedata tongue pentru cea asa care te doar place nu e sigura se uita la tine insistent si totusi provocator intra des in dicutii cu tine incearca sa te apropie si sa te impresioneze
sper ca tea m ajutat happy funda? puppy dog eyes big grin

1 răspuns:
| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Zambeste cand se uita la tine, tot mereu incearca sa fie vesela in preajma ta si sa iasa in evidenta cand esti pe aproape. Funda?