| happyendings a întrebat:

Imi spuneti si mie daca e greu sa canti la chitara? Adica cu toate notele alea?

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! cantatul la chitara este usor daca chiar iti doresti sa canti la chitara, sau la orice alt instrument.nu este foarte greu, dar trebuie sa fii atent la cine te invata.eu de obicei invat repede un lucru nou.succes!

| Nordic a răspuns:

Pai din prima normal ca e greu. Poate te-ai saturat sa auzi ca ai nevoie de exercitiu, dar asa e. Eu am invatat singur de pe youtube si acum tot incepator sunt chiar daca stiu sa cant vreo 3-4 melodii.

| monochrome a răspuns:

Este greu, dar daca esti pasionata de chiatara iti va fi usor, pentru ca vei invata de placere. happy