| »°°♥♠Emo Girl a*♠♥°°» a întrebat:

Imi spuneti si mie daca va rog, cateva statusuri frumoase de dragoste, poate sa fie si triste ca nu conteazaoh go on. sa fie in limba:engleza, romana si maghiara[daca stiti cateva in maghiara e buna si aia]. Funda Pt cele mai multe si frumoase!:X

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca vrei foarte multe da-mi id-ul pe privat si iti trimit acolo.

| Paatricia93 a răspuns:

Şi tot ce făceam. Faceam ca ţie să iţi fie bine.

Cauta-ti in suflet iubirea, las-o sa iasa. sa zboare libera, sa caute. sufletul pereche, sa simta vibratia aceea tainica, nu o innabusi.deschide larg fereastra sufletului tau.

O sa ma cauti sub petala unui ghiocel si nu o sa ma gasesti. O sa ma cauti sub un fulg de nea si nu voi fi. O sa ma cauti mult. dar voi veni!

Si-a fost la inceputu un joc, Ce s-a terminat cu noi. Alergand in doi.

Vreau ca valurile mării să ne aducă inapoi. Vreau ca timpul sa inghete pentru noi 2.

Erau doar niste copii cand s-au cunoscut.Se iubeau inocent, cu toate ca nu ar fi stiut.Ca povestea lor va tulbura minti sucite.Si va deprima vesnic chipuri fericite.

Acuma te-ntorci si ai vrea sa fie bine. Sa fie bine ca la inceput, dar nu. Acuma te las si eu cum m-ai lasat si tu.

De azi viata mi se va schimba, si las, las totul in urma mea...sunt clipe in care am suferit, si au fost zile in care am plans si am zambit dar azi, de azi o iau de la inceput.