| ramonika125 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste nume frumoase de fete si baieti. pentru cele mai frumoase dau funda:*pup

Răspuns Câştigător
| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Alex,Cosmin,David,Andrei,Andu,Vlad,Filip,Mihnea,Alin,Rares,Sebastian,Mihai...Fundasmug

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Marius,Vlad,Tutor,Marian,George,Cristi,Andrei,Adrian,Mihai,Octavian,Robert
Maria,Ana,Anamaria,Loredana,Cristina,Andreea,Gina,Larisa,Madalina,Ioana

| bytzy09 a răspuns:

Avram, Lenica, Gailer, Bologasu, Diondios, Flofi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aida, Adrian( a), Crina, Corina, Sandra, Andi/Andrei...mie imi plac(nu numai astea, dar sunt exemplele care imi vin acum in minte)

| Bambyynaa007 a răspuns:

Uite aici un site unde ai si nume si semnificatiile acestora.
http://femina.rol.ro/art/763-36-semnificatia_numelor.htm
Sper sa iti placa:*. Funda?:D