| bxxt a întrebat:

Imi spuneti si mie plz cum se trimite o convorbire pe mess? mersi!

6 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Selectezi partea convorbirii care ti se pare cea mai importanta si apoi dai copy si vei copia partea aceea a convorbirii. Dupa aceea dai Paste la prietenul tau si ii vei trimite convorbirea tongue
Sper ca te-am ajutat big grin
Deea kiss!

| federerdinamo a răspuns:

Deci selectezi totata convorbire, apoi dai Copy. Dupaia te duci si dai paste la cine vrei sa o trimiti si apoi send

simpluthumbs up

| friday a răspuns:

Selectezi cu mouse`ul, tinand apasat click stanga ceea ce vrei sa trimiti -> click dreapta "Copy", te duci la casuta unde vrei sa trimiti acea conversatie si -> "Paste"-> "Enter". happy

| ShockyPunk a răspuns:

Cum se trimite o convorbire pe mess?! Pai.simplu.Scrii ceva acolo in spatiul gol, si cand vrei sa o trimiti ii dai enter sau "send".big grin

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Messenger-preferences-se deschide un patratel si in partea stanga scrie archive dai click si dup dai click pe view archive
Sper ca am fost de ajutorhappy

| bxxt explică:

Nup.ma refeream cum pot trimite discutia dintre mine si de ex o prietena. unui prieten.