| Maria250397 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog niste filme cu adolescenti gen Lemonade Mouth sau Bring it on (cel cu majoretele). Nu neaparat musical dar sa fie bun happy! Multumesc anticipat kiss

1 răspuns:
| CristinaCriss001 a răspuns:

Pai in genul celor enumerate de tine ar fi Camp Rock, dar sunt si seriale destul de bune care ti-ar placea cu siguranta Hellcats (cu majorete si liceeni/studenti), 90210 (liceeni, este foarte tare serialul printre preferatele mele) sau Gossip Girl.
Sper ca te-am ajutat. happy