| Bu_1456 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog.niste site-uri cu tricouri...bine formatii nu funny.inafara de bestial maniac dsignrock si beautyofpain big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi la http://www.tu.ro/tricouri-rock.html

| andreea_7473 a răspuns:

Poti comanda tricouri personalizate cu orice vrei tu pe www.sheepses.ro

| ABEvilBite a răspuns:

Tricouri poti gasi mai simplu la magazine. Doar nu ti-e lene sa iti misti funduletul de pe scaunul biroului?
Du-te si tu in New Yorker, Zara, Tommy Hilfiger, H&M [cand se deschide si in Romania], Globe, Animal. Gasesti pe-acolo ceva cu formatii.happy Si ce fel de formatii? Rock?

| Bu_1456 explică:

Yep.doresc formatii rock.doar ca in orasu meu.nu sunt. ceea ce imi trebuie am cautat dar degeabacrying