| Kanpeki a întrebat:

Imi spuneti va rog lista cu toate site-urile de unde pot citi manga naruto? Va multumesc. Promit funda happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| a răspuns:

Http://www.onemanga.com/Naruto/
English.
Vrei in romana?

| Diana_6039 a răspuns:

Www.animekage.ro aici citesc eu. Apare in fiecare joi cate un episod subtritraat in romana! Funda:X?

| Kanpeki explică:

=)) Este www.animekage.com nu. ro :)) Si acolo nu se citeste manga. Pe site-ul asta da toate episoadele din Naruto subtitrate in romana. Vad ca esti un fan Naruto. Ar trebui sa stii asta :))

| Kanpeki explică:

E bine in orice limba laughing Preferabil ar fi in engleza.

| Kanpeki explică:

Dar pe www.onemanga.com nu se mai poate citi manga Naruto :(