| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog nume de pisoi si de pisici?
Cine imi spune cele mai multe si mai frumoase nume primeste fundita.love struck

Răspuns Câştigător
| DeniiiD a răspuns:

De pisoi :Tom, Bobo, Garfield, Utzu, Puff. Pentru pisici : Sia, Tina, Kitty, Abby. happy

15 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Flitutz :X laughing

| paramore a răspuns:

Pe pisica mea o cheama bulinahee hee

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Fufu
Tacocino
Lullu
Kitty
Bello
Cicobello
Darling
Yasme
Biby
Sisy
Lolla
Mage
Oscop
Quinee
Windey
Editt
Rosse
Titelula
Yrellee
Uditicce
Illi
Odepy
Phify
Adoribil
Sper ca o sa iti alegi unul frumos. poate astea nu iti plac.am o imaginatie bogata.pe motanul meu il cheama capsuna.pe pisica mea sarmalutahappyii mai zicem sarmy sau sarmysegetuza:X

| dulcikaa a răspuns:

La pisoi :abby, biby, kiki, piki, puffy, luky, zuky, missy, wiky, timi, pissy, cici, ciuki, mini,
la pisici; wiki, filis, lixa, sela, mia, mise, sely, mela, nuli, dilis, lulu, lali

| Ancutzzaaa a răspuns:

Pisoi : Biju pisica : Suzy happy. astea imi plac mie love struck

| Sabinaa a răspuns:

Pisi.Ciuci...Tom cum vrei tu :d

| rilu a răspuns:

Pe pisoii mei ii cheama Biju, gimi iar pe fostele pisici linda kitty alte nume de pisoi licurici pufulet(pufi), billy, ben

| 1234_7271 a răspuns:

Tigrisor, delia, dudu, dudutza, delu, mirabela, melly, tiny, tom, jerry, floricica, leutz!

| dadolino a răspuns:

Eu am un bichon.si il cheama dado de la dadolino. sper sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miaunica, emy, ilie, ema si cici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miaunica, emy, ili, sisi, bobo si zuzu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toto tomita tony daymond

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetita, pryky, mya, colorata, tzuchi,

| crycrys a răspuns:

Mitzu, tomi, kiki, pufi, lusi, misu, ciuci, rici, kity, miki, sony, semy, nichi,
pisi, tzutzi, cuki, kim...

| madalinuta a răspuns:

Ce zici pentru un pisoi un nume ca tomas si de picica ce zici de sissi.