| bbyyyyyyyy a întrebat:

Imi spuneti va rog o metoda pentru a-ti creste parul mai repede, va rog una care sa functioneze si care a-ti incercat-o!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
masaj capilar cu ulei de ricin/masline/bai cu frunze de nuc/pelin/urzica/sa iti tunzi varfurile cand e luna plina cineva care este usor la mana.
O seara bunahappy

| Xenia16 a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun. Functioneaza si in cresterea unghiilor, parului si sprancenelor

| Alina_Pavel_1995 a răspuns:

Uleiul de ricin e cel mai recomandat si nici nu e scump, daca te speli asa des la cap s-ar putea sa nu mai ramai cuprea mult par in cap...mult succes!