| UmbraDeVulpe a întrebat:

Imi transpira fundul cand stau jos la munca, de ce si ce as putea face sa scap de problema asta?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa il mai ridici de pe scaun. Bun servici ai, daca il ai.

| Violleta2022 a răspuns:

Fa dus inainte de servici si poarta numai chiloti de bumbac.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

De transpirat va traspira, dar nu va mai mirosii urat, atata vreme cat te speli inainte sa mergi la servici.
Oricum seara si dimineata este obligatoriu sa faci dus, ca ceva nu-i normal cu corpul tau, odata ce ai aceasta transpiratie abundenta si urat mirositoare.

| sierra1 a răspuns:

Ca să nu-ți pui un ventilator, te conformezi spusei: pauzele lungi și dese, cheia...

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Cu plăcere