| selly_9145 a întrebat:

Imi trebuie un raspuns foarteeeeee urgenttt! Dau funda! Am un telefon nokia 2730c-1 si are casuta vocala...sunt pe orange.si nu stiu cu sa scap de casuta vocala? unde sa sun? ce sa fac? va rooog un rasp urgeeeeennt va roooog!

Răspuns Câştigător
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Suni la *100# dai sevicii mesagerie vocala dezactivare si gata

4 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Apelezi *100#, te duci la Servicii [6], apoi la Mesagerie Vocala [5]. Acolo iti va aparea o chestie cu ''Dezactivare''. Apesi acolo si astepti sa iti vina un mesaj pentru solicitare.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nu ai abonament? Daca nu, presupun ca trebuie sa reincarci cartela.

| selly_9145 explică:

Daca sun la *100# si dau la servicii imi spune ca sunt in perioada de gratie si trebuie sa accesez doar dupa ce reincarc contul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

##002# si tasta de apel. Ar trebui sa primesti urmatorul mesaj. Deviere anulata. Si daca il ai in engleza o sa iti scrie divert canceled... Cu placerewinking