| dienutza_7335 a întrebat:

Imi vine ciclul fix cand merg la mare si nu stiu ce sa fac, imi e tare frica. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te ferești pentru primele zile de razele solare, mărește presiunea sângelui și poți face hemoragie. Te înarmezi cu tot ce-ți trebuie, o pereche de pantalonași scurți, pălărie de soare pe cap, lichide multe pentru hidratare, cremă solară cu factorul cel mai mare (50+) și mers la toaletă mai des pentru a te schimba.
Asta este, ghinion!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| georgiana37 a răspuns:

Foloseste O. B. Pro Comfort

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste pastile la farmacie care intarzie menstruatia.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea limonadă cu lămâie multă ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O. B-urile sunt cele mai indicate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste tampoane ob pro comfort si te vei simti mult mai bine. bafta si mult noroc!