| IloveGnR a întrebat:

Imi ziceti si mie un nume pentru yahoo da nu pentru adresa ca pentru aia ce apara cand vb cu cineva big grin

Răspuns Câştigător
| DhEnNu a răspuns:

Eu as zice asa R0ckstar OnlyRock RockBoy iar site asta daca vr ceva pe langa nume alege tu de aici:Dhttp://blog.dito.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

4 răspunsuri:
| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Ar fi: crysrockgirl, crysyrock, rockgirlcrysy, si pui si un numar norocos sau la intamplare...

| DYsSsA a răspuns:

XPiscotellll sau xPishcotzeL, Rockz, xbyhardx, xNeBuu`, RockElkSoricel sper sa iti placa happy funda? love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rokeriitsaa; Crriiss RockGirl; Miikuutsa RokeriiTzAa

| IloveGnR explică:

App daca se poate sa contina rock big grin