| madiilove a întrebat:

Important! Fundita! Buna :d

Ziceti`mii si miie niste porecle pentru` numele meu: Madalina...

Dar sa fie asa mai Crazy =p~

Răspuns Câştigător
| bella_8472 a răspuns:

Daca m-ar chema asa le-as zice prietenilor sa imi zica Mady sau Ina happy

10 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Mada, Madu, Madutza, Midy, Mimi, Lina, Malina, Madalinus, Mady

| Șușșș a răspuns:

Madaflici laughing
Mago.
Mad.
Mentăăăăă love struck
rolling on the floor

| Yoana a răspuns:

Madiy mazga mazgalina maduu mada kiss

| Andradaaaa a răspuns:

Madilinaa manga madutza maditzii maduttii

| lesslonleygirl a răspuns:

Mady Inna madika

| Noonee a răspuns:

Mdalina bubulina laughing

| bella_8472 a răspuns:

Daca m-ar chema madalina, mi-ar placea ca prietenii sa imi spuna Mady sau Ina

| bella_8472 a răspuns:

Daca m-ar chema Madalina, mi-ar placea ca prietenii sa imi spuna Mady sau Ina.

| Patriciiia a răspuns:

Maduu`, malina, madalici.

| CrazyMofo a răspuns:

Mie mi se spune asa : Mady ( cel mai des ), MaDDe, Mădălici, Mădutza, Măduu`, Mădă, Mădilina... unii imi mai spun si Panda (de ce? =]] )