| JustmeV a întrebat:

In 23 aprilie, este ziua unui baiat cu care ma inteleg foarte bine, parca suntem frate si sora. Este de la mine din scoala si in fiecare pauza mai stam si povestim. Si in fiecare sambata ne intalnim si jucam fotballaughing[carei problema...joc fotbal ca ma roaga el alfel nu as jucalaughing]. Nu stiu ce cadou sa ii fac. P. S. Lui ii plac chetiile 18+ si fumeaza si bea bauturi si d'astea.
Multumesc mult. Si dau fundita; x

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Era bine dacă spuneai câţi ani are.Ai putea să-i iei o minge de fotbal [dacă spui că îi place fotbalul şi vă jucaţi mereu],un tricou cu un mesaj interesant sau desene haioase,un cd cu muzica lui preferată, un parfum, un ceas [ deşi mi se pare cam depăşit ].

| JustmeV explică:

13 ani va implini`

| Ioaana96 a răspuns:

Ai putea sa ii iei o bratara d argint`happy