| anonim_4396 a întrebat:

In cateva zile urmeaza ziua mamei mele. Ma gandeam sa cumpar de la creativ o cutie cu bijuterii si sa o decorez...Idei?happy
Totusi sa nu fie nici copilaresc big grin. Mersi mult, funda pentru ideile cu adevarat originale! ^.^

3 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Un portret cu tine si cu eabatting eyelashespus in ramabatting eyelashescunosc persoane care facbatting eyelashes

| OriginalSmile a răspuns (pentru ladyMillion):

Intrebarea era cum sa decorez o cutie de bijuterii. (lemn de culoare deschisa fara lac, nimic). Ceva original, si. nu copilarescwinking

| bancastefan a răspuns:

Auzi dar de ce nu ii dai un dar pe care il faci tu imbina frumusetea cu viata si fa o prezentare pentru mama ta cu toate momentele pe care leai petrecut impreuna cu ea :-)