| eU777 a întrebat:

In ce clasa se organizeaza balul bobocilor ( in clasa a 9-a)?
Si in cam ce consta?

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

In clasa a IX-a. Este un concurs de frumusete pentru baieti si fete din clasele a IX-a. Contine diverse probe, de exemplu imitat, cantat, probe de cultura generala.

| aurora23 a răspuns:

Balul bobocilor se organizeaza in clasa a 9-a impreuna cu ceilalti boboci, se organizeaza un concurs de frumusete care partcipita si fetele, dar si baieti te pune sa dansezi or sa canti tot felul de probe si daca castigi primesti o coroana

| eU777 explică (pentru aurora23):

Pfff ce nasol credeam ca e doar o petrecere smechera

| aurora23 a răspuns (pentru eU777):

Este o petrecere in care toata lumea danseaza de obicei se organizeaza in cluburi cu DJ. Este super.