| ave1994 a întrebat:

In ce consta internetul pe mobil(cartela prepay),adica : cati euro trebuie sa dau pe luna, ce viteza are, cum adica sa depasesc viteza de 100 mbps(sau ceva de genul)? Eu vreau o optiune cu yahoo,facebook,youtube, samsung.com( unde pot descarca mai multe chestii pentru telefonul meu,am hello kitty), am nevoie urgent. nu pot sa rezist fara...Si inca ceva. daca am modem cu wi-fi sau ceva de genu un modem performant nu pot sa fac nimic sa conectez telefonul la internet?

2 răspunsuri:
| FIFILEFOFOLE a răspuns:

Depinde ce retea folosesti. uite de ex cei de la Orange au optiuni pentru net pe mobil cu preturi pornind de la 2euro si ai inclusi niste MB (50 sau 100 depinde de opt si oricum pentru 50 de centi daca nu ma insel poti sa iti mai reincarci cu inca 50) si trafic nelimitat in anumite site-uri sau retele de socializare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Telefonul ta nu suporta wifi asa ca nu poti sa te conectezi cu el la internet decat cu internet mobil.