| g3orgy a întrebat:

In ce hal a ajuns lumea asta. doamne ieri eram prin oras si o prietena de'a mea vorbea cu vara'sa si vara'sa ii spunea ca vorbeste cu un tip pe mess mai mare ca ea cu 1 an parca. si faza tare tipu fara prietena ea fara si i-a zis el daca vrei sa stai cu mine faci s*x oral de la prima intalnire si daca nu'ti place numai faci rolling on the floor)) doamne cat tupeu pot avea straight face... mai e ceva de facut pentru a salva tara asta. oare? straight face

4 răspunsuri:
| Simple Girl:X a răspuns:

Nu cred ca e ceva de facut... e mult prea tarziuwinking

o sa ajunga o lume de tot rasulbig grin

| matt25 a răspuns:

Ramane doar celor diferiti si cu un alt creier sa ramana asa cum sunt. Pentru ca din pacate mama prostilor este tot timpul insarcinata.

| Alin_3417 a răspuns:

Ce nesimtit, nu mai poate astepta si el? rolling on the floor chiar de la prima intalnire? rolling on the floor. Nota -2 pentru tupeu, acest fel de tupeu nu ar trebui sa existe laughing.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aşa... şi? Din moment ce ea vorbeşte cu ăla înseamnă că-i place.
Dacă nu-i place, îl ignoră definitiv. Gata. Problemă rezolvată.
Nu toţi suntem sfinţi!