| MariXD a întrebat:

In ce limba canta Michel Telo-Ai Se Eu Te Pego? Dau fundita si la ceilalti vot!

10 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Portugheza.

| mihaela8005 a răspuns:

Spaniola sau italiana

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cântă în limba portugheză.
http://lyricstranslate.com/ro/ai-se-eu-te-pego-vai-daca-te-prind.html.
Baftă!

| Catafu a răspuns:

Nu canta in italiansa sau spaniola.canta in portugheza.stiu sigur asta. sper ca te'am ajutat

| ϐἝϐἿҬẔᾋ a răspuns:

Portugheza:D

http://www.youtube.com/watch?v=X4AnwoMQfzE - Michel Teló - Fugidinha una din melodiile mele preferate:X...

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Pooortugheza

| Bogdan01234 a răspuns:

Portugheza. dar cea vorbita in Brazilia. este un alt dialect happy

| LaraClarice a răspuns:

(Http://www.ptroa.co.il/petition/ semneaza si da-o mai departe)

| KamaSutra a răspuns:

Cu siguranta in portugheza.M-am asigurat

| MissJupiter a răspuns:

Portugheza,El este brazilian deci tot ce canta el pana acum este in portugeza