| BAd-RoMaNcE a întrebat:

In ce magazine din MALL pot gasi reviste aduse din alte tari :Marea Britanie, USA si altele.
Reviste gen: Billboard, Vanity Fair, etc.
thanx allhappy

3 răspunsuri:
| SerbanElyan a răspuns:

IN MAI MULTE! Cauti in fiecare magazin mai ales daca re nume mai strain!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut bad-romance; am vazut ca ai lasat un rasp. la o intrebare anonima des[re id`ul lui miley cyrus; daca vrei; sau doresti sa mi`l dai si mie big grinbig grin eu il am intr-un fel si nr de telefon mi la dat da nu-s sig ca e ea; si daca vrei big grinbig grin? astept raspunshappy:*