| Ĺöļļy_8212 a întrebat:

In ce program credeti ca este editata poza aceasta? : http://hi5.com/......otoUser.do

FUNDA! multumesc anticipat... aa sh va rog sa-mi spuneti sh unde trebuie sa umblu pentru a edita astfel daca stiti...

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Buna!:]]`
Se poate face in photoscape!
Trimite`mi un mesaj cu id`u tau si daca vr iti explic pe mess.Sau iti pot face eu!

5 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Photoshop ...si trebuie sa cumperi programu happy. restul de cum vrei sa aflii gasesti mii de tutoriale pe youtubetongue

| Awndre a răspuns:

Photoscape

| adrianasparrow a răspuns:

Eu stiu. Poza mea de pe tpu.ro tot e facuta prin aceasta programa...dar nu e o program, e un site. Intra pe picnik.com, si urmeaza instructiunele, e foarte usor si profesional. Pozele iesa super. Funda plisss :*:X

| NoCharachter a răspuns:

rolling on the floor E editata, pe tazz si photoscape. Tazz e online si photoscape trebuie descarcat.

| Iüℓÿsca a răspuns:

In PhotoShop sau PhotoScape