| Eli_Elisa_1996 a întrebat:

In ce sa ma costumez de Halloween? Ce machiaj sa imi fac? Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Iti sugerezi s-o lasi balta pe Harley Quinn, fii mai originala, iti sugerez ceva cu tente mai psihopate, gen o yandere, care are povestea asta:
"Ai avut nunta si sotul tau te-a lasat balta deoarece a vazut o alta fata si s-a dus cu ea, tu ai devenit psihopata, malefica si sadista, ai planificat totul la punct ca s-o torturezi, torturarea altora este singura modalitate de a te satisface, ai devenit antisociala, umbii cu o arma mereu dupa tine si faci orice pentru senpai'ul tau, chiar dupa ce ai torturat-o si ai omorat-o ti-ai dat seama ca nu ai nevoie de sot si l-ai omorat, asa ai devenit 'Vaduva Neagra''
Ceva de gen:
-https://youtu.be/mwqC3Hx6Yzs
Ti-am scris povestea ca sa fii mai creativa si ca sa stii ce trebuie sa faci, cand ai o tema pe care sa te bazezi, creativitatea iti vine mai usor happy

| Eli_Elisa_1996 explică:

Ms!

| Eli_Elisa_1996 explică:

Alta idee mai ai?