| deyna23 a întrebat:

In ce sa ma imbrac la concurs daca eu cant cantecul:
http://www.youtube.com/watch?v=xbqtuFemMOE

Răspuns Câştigător
| Ros3Blu3 a răspuns:

E frumoasa melodia big grin
Pai intr'o rochita alba sau rosie[rosu e culoarea iubiri:X] cu niste balerini big grintongue
Sau daca nu esti genu
Niste blugi deschisi la culoare cu balerini si cu o bluza neagra [sau ce culoare vrei tu]mai eleganta eu stiu ceva cam pana la fund cu niste floricele sau...thinking

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

O rochita de vara si niste balerini happy este o melodie romantica, se cere un look pe masura.

| diana a răspuns:

Intr-o pereche de blugi si un tricou sau o bluza.
Sau intr-o rochie.
Important este ca tie sa iti placa in ce esti imbracata.Si cine iti stie mai bine gusturile decat tine?winking
Bafta la concurs!kiss Sper sa castigihappy

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Intr`o rochita bleomarin cu flori si nuste balerini bleobarinilove struck...Succes!

| Gween a răspuns:

O rochita de vara albastru deschis.=p~ ar merge genial. si niste balerini. ar fi perfect

| michyy a răspuns:

Frumoasa melodia :X
eu cred ca o camasa(mai larga) ar merge...si o pereche de blug si pantofi cu toc tongue