| anonim_4396 a întrebat:

In ce stil ma incadrez daca imi place sa ma imbrac colorat, foarte colorat si imi cam place stilul emobig grindeci... funda

Răspuns Câştigător
| Viviannnnnna a răspuns:

Scene Girl love strucknu e emo straight face e o diferenta mare din scene girl si emo tongue
funda please big hug puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Pai cred ca ai spus-o tu.Emo.Nu vreau sa fiu rau si sa judec stilul acesta dar am observat ca fetele ce sunt in acest curent imbraca bluza lunga.si alte trestii,dar,eu vreau sa ajung la asta, parul din stilul asta e intr-adevar frumos, dar parca se ascund de ceva...nu stiu doar o parere proprie, aveti potential ca fete, dar parca genul acesta va tine ascunse.Nu ca nu va vad sau altceva,dar asa-mi da impresia, adica puteti mai mult, doar daca a-ti fi simple.Dar este alegerea voastra.Voi hotarati.

| geo691 a răspuns:

Stilul emo colorat happy (e doar o gluma sper sa nu te superi)

| alexandrul_3444 a răspuns:

Minimalist-emo sau ceva de genu', dar nu depinde infatisarea, depinde comportamentul. happy

| Vivi16 a răspuns:

Funky sau free wearing style!

| kyty_2929 a răspuns:

Te incadrezi in stilul tau propriu
sti nu trebuie sa copiezi pe cineva dar sa te inspirezi de la cineva sa iti creezi propriul stil

hippy+emo=stilul bombonelei