| Meddydeea a întrebat:

In ce tara v-ar place sa traiti?
Cu ajutorul www.facebook.com/totuldesprelume am descoperit cat de frumoasa este lumea, prin poze si multe altele.
Mie imi place atat Europa cat si Canada, Australia, Rusia. Nu imi place America.
Voua in ce tara v-ar placea sa traiti si de pe ce continent este aceasta, va rog sa va motivati alegerea cu cateva detalii.
Funda

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

România.
Poți spune că nu e frumoasă?

| Meddydeea explică (pentru Musique):

E frumoasa dar nu e promovata in lume cum trebuie.
LIKE www.facebook.com/totuldesprelume

| tsunami11 a răspuns:

Dubai,Elvetia,Germania,Sua.

| SkkZ a răspuns:

Romania-deoarece si noi avem peisaje unice in lume, doar ca nu stim sa dezvoltam turismul.