| danyella12 a întrebat:

In cele mai multe cazurii fetele seamana cu mamale la sanii nu? si la fund... vreau sa aud ca da.eu asa cred! voi ce credeti? cat mai multe raspunsurii mersi si apropo funda

4 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Pai nu tot timpul, cateodata da, dar poti semana si cu o matusa sau o verisoara mai mare.
Daca tu crezi ca semeni cu mama ta, intreab'o pe ea.happy

| UnleashedPsycho a răspuns:

Ciudată întrebare.
Nu e neaparat aşa.Fiecare se naşte cu ceva al lui.
Şi nu e neaparat să ai sânii mamei, poţi să îi ai şi pe ai bunicii.De fund nici nu ştiu ce să zic, eu nu am nicio tangenţă cu cel al mamei, de fapt înafară de sâni nu am absolut nimic al mamei, sunt tata în varianta feminină.
Cum am spus, depinde de fiecare în parte.Nimic nu e pus la punct.
Sayonara!

| AdelinaC a răspuns:

Nu neaparat, de ex eu nu seman mai deloc cu mama la corp.

| FlorinFlorinF a răspuns:

thinking nu cred, ca eu am curu bombat, mama nu prea big grin chiar daca sunt baiat tot am curu mare laughingrolling on the floor) acum nu stiu ce sa zic da mama e cam trecuta de mislocu vietii tongue sau poate chiar la misloc