| schlau a întrebat:

In clasa a 8a voi invata dimineata sau dupa masa? stiind ca sunt in clasa a 8a A si invat la scoala 133.

Răspuns Câştigător
| KATTY_9143 a răspuns:

Buna, din cate stiu se invata dimineata. Poti afla mai multe de pe siteul asta:
http://www.didactic.ro/
Sper ca te-am ajuat:)
Succes:)

8 răspunsuri:
| A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° a răspuns:

Parca dimineata... nu mai stiu sigurhappy

| Adredemesconf a răspuns:

Nu poti sti poti sa inveti si dupa masa si dimineata, depinde in ce clasa esti (8A 8B 8C etc.) si de scoala.
O zi buna!

| OanaG a răspuns:

Pai depinde cum ai facut in a 7a laughing

Unele scoli fac dimineata, altele dupa-amiaza tongue

| beeea a răspuns:

Depinde de scoala in care invetzi, in unele de dimineata altele de dupa masa

| LoveMe a răspuns:

Depinde de scoala ta!
la mine la scoala cls 1-4, si 7-8 au de dimi, iar cls 5-6 au de dupa masa!:*
funda?big grin

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Diferă de la o şcoală la alta. Eu am învăţat dimineaţa de la 8 happy

| Libelle a răspuns:

Depinde, la ce scoala inveti. Dar de cele mai multe ori dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de scoala, amintesteti cum faceau colegii de a 8 a.winking