| Mirindaa17 a întrebat:

In clasa a 9-a la stiinte sociale ce materii aveti? big grin *

1 răspuns:
| BrokenWings a răspuns:

Ai tot ce aveai si in generala in mare parte.
Materiile cele mai importante aici sunt:
Romana
Istorie
Geografie
Logica, Psihologie, Sociologie si cred ca si Economie in a11a sau a12a
Limbi straine- engleza si cealalta limba straina pe care o faci tu thinking

Faci si matematica pana in a11a, chimie, fizica si biologie pana in a10a. Dar o sa ai in jur de 1-2 ore pe saptamana din materiile acestea big grin

E destul de ok la sociale, sper ca te-am ajutat cu cate ceva! :*