| MarAcrisor1994 a întrebat:

In clasa mea este un baiat (in cunosc de 4 ani) ieri am mai vorbit si azi l-am ajutat la lucru manoal(am stat pe acelasi scaun) am tot vorbit si se mai uita la mine in ora. credeti ca ma place. daca nu cum fac sa ma placa. cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| scooby98 a răspuns:

Ca sa il faci sa te placa incearca sa te mai apropii de el si vorbind dar si stand pe langa el apoi iti vei da seama daca te place fiindca va da si el semne de genul priviri lungi si suave sau statul mai mult cu tine decat cu unii din prieteni lui

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place, continua sa il ajuti poate se infiripa ceva intre voi

| FemeiaPisică a răspuns:

Frumos din partea ta că l-ai ajutat, dar dacă se uită la tine, nu înseamnă neapărat că te place. Nu poţi să îl faci să te placă, el singur trebuie să te placă!

| neutrino a răspuns:

El chiar te iubeste dar probabil ca pana acum facea lucru "manoal" singur. Ajuta-l sa vada si el diferenta.

| geogeo93 a răspuns (pentru neutrino):

Explica mai bine sa-si dea seama si ea laughing

| Azµre a răspuns:

Te place, mai stai prin preajma lui happy

| gingergirl1 a răspuns:

Daca ati vorbit sau s-a uitat la tine nu inseamna neaparat ca te place!winking Iti trebuie dovezi mai clare!
Hmm....presupun ca esti clasa...a4-a,nu? ma rog, pe acololaughing deci nu cred ca poti sa-i arati in mare lucru ca-l placilaughing decat sa-i zambesti sau sa te faci placuta in preajma lui!tongue
cu totul ca el ar trebui sa faca primul pas!happy

| MarAcrisor1994 explică:

Sunt in ultimul an de liceu