| anonim_4396 a întrebat:

In clasa mea toate prietenele mele au prieteni si ele mă intreaba de ce nu sunt si eu cu cineva. Este un băiat care mă place si eu îl plac dar nu ştiu ce sa fac. Ele i-au întrebat pe baieti. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| gabitza144 a răspuns:

Pai daca tu il placi si te place si el atunci fi tu prima si spune-i daca vrea sa iesiti undeva sa vorbiti sau eu stiu... el o fi prea timid si nu indrazneste atunci fa tu primul pas chiar daca esti fata in ziua de azi fetele fac primul pas asa ca curaj indrazneste si du-te la el vorbeste cu el si poate iese ceva ca daca stai asa si astepti sa vina el poate no sa se intample niciodata asta asa ca du-te tu la el si iesiti undeva vorbesti cu el si vezi atuci ce iese. sper ca te-am ajutat

| lala_2090 a răspuns:

Pai ia-ti inima in dinti si intreaba-l daca te place va accepta sigur nu fi timida