| cristianorudi7 a întrebat:

In cls 11 cei care sunt la profil filologie si fac latina am avut textul de hannibale duce, unde titus livius ne vorbeste despre hannibal, despre caliatile si defectele lui. ne-a dat profa sa spunem impresia generala pe care o lasa personajul, sentimentele autorului fata de personaj, propriile noastre sentimente. ma puteti ajuta? daca da cat mai repede va rog din suflet
aveti fundaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1 răspuns:
| maricx a răspuns:

In regulament scrie clar ca nu se cere ajutorul pentru. temele de acasa sau ceva de genu... dar poti cauta pe google