| anonim_4396 a întrebat:

In curand o sa am un frate sau o sora puteni sa-mi dati niste nume frumoase? pls dau funda

Răspuns Câştigător
| iflirius a răspuns:

Pentru fete :
Adela, Alla, Alina, Amalia, Aurora, Antonia, Ada, Alexia, Angela, Anastasia, Anda, Bianca, Belinda, Barbara, Blanca, Bella, Beatrice, Carla, Camelia, Clara, Claudia, Gina, Corina, Casiana, Candelaria, Cecilia, Cleopatra, Daria, Daniela, Denisa, Dochia, Dora, Dominica, Despina, Dolores, Emilia, Eliza, Emanuela, Eva, Elvira, Evanghelina, etc.

Pentru băieți :
Andrei, Alex, Adrian, Antonio, Abel, Avram, Appolo, Aurelio, Andy, Bogdan, Calin, Calistrat, Cezar, Catalin, Costin, Cortez, Cristian, Damian, Dorin, David, Daniel, Denis, Dragomir, Emanuel, Eustacio, Eduard, Eugen, George, Gelu, Iulian, etc.

Felicitări pentru bebe. :3

| anonim_4396 explică (pentru iflirius):

Mersi

4 răspunsuri:
| motanelu03 a răspuns:

Eduard,laurentiu,tiberiu
anastasia,beatrice,andreea,lavinia
sper ca te-am ajutatwinking sa ma anunti ce nume o sa aiba

| crystinuca a răspuns:

Anabella, alexia, alexandra, cleopatra, laura...

| diditibre a răspuns:

De baieti: Patrick, Vlad, Andrew
De fete: Vanessa, Sophia, Andreea