| ramona420134 a întrebat:

In farmerama cum pot sa castig oua fara sa le cumpar dau fundita va rog!

1 răspuns:
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

La farmerama, poti castiga oua facandu-ti cuib de clocit care se poate lua de la atelier. Acolo ai acces incepand cu nivelul 8, cand ai toate cele necesare, adica 10 ciocane, 600 de cuie si 200 sau 300 de lemne mi se pare, atunci apesi pe vazutul acela. Si extinzi cuibul de clocit. Apoi trebuie sa il pui pe un cotet de gaini existent in ferma ta, nu il poti pune asa doar pe iarba. Asa poti face oua in afara de a le cumpara!

Sper ca te'am ajutatkiss