| ralucaralu a întrebat:

In general la scoli(licee)se fac proiecte, schimburi de experiente. Ce ar trebui sa facem pentru a participa la vreunul? Trebuie sa fii primul din clasa ca sa participi? Deocamdata nu am auzit despre asta, dar stiu ca se vor face. Dupa ce criterii esti ales?

3 răspunsuri:
| MalynaMagdalena a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii serios ca sa fii implicat in activitati de genul asta. daca vrei sa participi profesorii vor anunta astfel de proiecte si le poti spune ca vrei si tu sa participi nu te vor refuza stai linistita. dar daca te implici trebuie sa nu dai inapoi succes!:*

funda?:p

| Zuzulishous a răspuns:

Si scoala mea organizeaza schimburi de experienta ex:. mers in alta tara si invatat acolo.si cei din tara aia vin la noi in scoala.de obicei se intra cei care sunt destuli de buni la invatat. dar si cei care stiu limba aia bine.si tot la schimburile de experienta intra directori scolii nu adulti. directorii ce sunt si ei elevi la randul lor...eu asa am intrat. dar mai bine ar fi sa intrebi si tu pe cei care au fost sau cel mult pe director ar trebui sa stie.

| Zuzulishous a răspuns:

Funda?