| AnanasKid a întrebat:

In iulie am cunoscut un tip. si ieseam cu el si prietenele mele in fiecare seara. acum o luna sau doua a inceput sa imi placa de el. simt nevoia sa ii spun, dar imi e frica. nu stiu daca ma place, dar multa lume imi zice ca ne potrivim. cum as putea sa ii zic? [ nu vreau sa ii zic prea direct. adica :" Te plac. ma placi?" laughing ]

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Trimite-i vreun mesaj din care sa reiasa asta desi cel mai bine ar fi sa-i zici direct happy