| michelle0003 a întrebat:

In iunie,cred,am iesit cu baiat pe care il plac,pe care am crush de la gradintita. Cand era timpul sa plec acasa,mi-a spus ca ma place mult,iar eu i-am spus acelasi lucru. Deci,am marturisit ca simtim la fel. Acum e august. Nu am vorbit despre ce s-a intamplat atunci deloc,am asteptat ca el sa imi scrie primul,dar nu a facut-o,incep sa cred ca a fost doar o gluma sau ceva de genu,chiar daca nu parea asa. Acum,de fiecare data cand ne vedem mereu ma gadesc ce simte,daca simte la fel ca inainte,sau daca pur si simplu nu e ceea ce am crexut eu. Va rog mult ajutat-ma! Ce ar trebui sa fac? Imi e foarte greu sa decid pentru ca nu vreau sa fac o alegere gresita. Va rog, ce ar trebui sa fac? sa ii scriu sau sa mai astept?

5 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Maturizati-va frate "crush"? "crush" peste tot... nu ii poti spune iubit/iubita sau persoana la care tii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii scrii fa-o intr-un mod sa-ti pastrezi demnitatea.
Sa fim seriosi. Daca te placea cu adevarat te mai cauta.Sau poate place pe mai multe odata?

| Razvan0812 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai idee ce orgoliu pot avea unii barbati... confused

| Razvan0812 a răspuns:

Poti sa ii scrii, deoarece sa eviti o situatia de genul:"am assteptat sa imi scrii tu, acum e prea tarziu."succes

| michelle0003 explică (pentru Razvan0812):

Multumesc mult pentru raspuns!