| CoolPix_3697 a întrebat:

In legatura cu evaluarile nationale am si eu o intrebare pe foaia de examen scrie "toate subiectele sunt obligatorii" dar daca nu stiii ce sa scrii la un exercitiu ce se intampla? intrebarea pare putin prosteasca dar vreau sa stiu daca se intampla ceva daca lasi un exercitiu nerezolvat big grin FUNDA si Vot va rog sa ma ajutati urgent!

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Nu se intampla nimic. doar ca nu primesti punctele de la ex ala. nu te depuncteaza daca nu il faci happy

1 răspuns:
| Lady.Love a răspuns:

Pentru fiecare exercitiu ti se acorda un anumit punctaj. Daca tu nu scrii nimic la unul dintre exercitii, nu va fi punctat. Daca raspunzi partial...atunci primesti sa zicem jumatate din punctaj. Daca scrii gresit iar nu primesti niciun punct (la acel exercitiu).
Mult succes!