| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

In legatura cu Facebook-ul,

Vreau sa sterg un cont. Cum il sterg? 8-)

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Mergi la contul meu-->setarile contului-->dezactiveaza contul.si gata big grin daca te razgandesti te loghezi si te intreaba daca crei sa il reactivezi(poti face asta numai in 14 zile dupa ce ai ales sa il dezactivezi)
pa, pa

3 răspunsuri:
| Iuuuliiia a răspuns:

Buna:*
Intri pe pagina ta si dai la Contul meu apoi la Setarile contului. dupa ce ai intrat, in josul paginii scrie "Dezactiveaza cont?" si dai la dezactivare.big grin
Sper ca te-am ajutatwinking:*

| Saraaaa_6669 a răspuns:

Acolo sus in dreapta ai home, profile, account. Dai pe account, la ramura account settings, dai ok, o sa-ti apara niste chestii de schimbat, sau de memorat, dar nu ai de ce sa apesi daca nu vrei sa schimbi ceva anume, ultima schimbare de acolo ar fi dezactovate account. Apesi pe dezactivate account si ti-l dezactiveaza.

| Andreea6031 a răspuns:

Contul meu >>>dezactiveaza cont