| Georgiana95 a întrebat:

In legatura cu telenovela Cameleonii: De unde stie Francisca ca Valentina e unul dintre Cameleoni?happy
Cei carora nu le place sa nu raspundalaughing

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Pentru ca Francisca este, complicea Stapanului.winking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... deoarece amandoi vor sa se razbune pe ala politistu cum il chema? A da Ponce de Leon pentru ca ia omorat iubitul lui Francisca si baiatul lui Leonidas adica unul si aceeasi persoana asa ca Leonidas si Francisca sau aliat impotriva lui Ponce de leon big grin big grin Sper sa-ti fie de folos:* :*. Si mie imi plac la nebunie Cameleonii daca vrei idul meu este ema97bt :* :* :X:X.

| Emena a răspuns:

Lool.prea misto love struck sincer nu stiam.

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Si miee imi place la nebunie Cameleonii love struck

Da, am citit si eu pe internet ca e complicea Stapanului. Vom afla la sfarsit happy Nu vreau sa se termine broken heart