| rena4 a întrebat:

In liceul "Ion Creanga" din Bucuresti se poarta uniforme?

Răspuns Câştigător
| meblondish a răspuns:

Nu, nu se poarta uniformehappy...tocmai am terminat clasa a 12-a...:-

7 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Uuu thinking e marfa liceul love struck big grin buna intrebarewinking

| little a răspuns:

Si eu sunt in ion creanga :X. in a 9-a blushing... dabea astept sa vad cum e acolo happy

| AlexiaD a răspuns (pentru little):

Hei:* Si cum ti se pare? Vreau si eu sa dau la Creanga si as vrea sa stiu o parere a unui elev de acolo.Multumesc frumoshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din cate stiu eu da se poarta uniforme dar sunt destul de dragute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Je ne suis pas

| meblondish a răspuns:

Cel mai tare liceu...happy... daca ar fi s-o iau de la capat tot in creanga m-as duce! profi super, atmosfera super:X

| adytzzaa a răspuns:

Buna.si eu am intrat in ion creanga si din cate am inteles nu se poarta uniforma.

cei care sunteti in ion creanga luati id-ul meu big grinblushing: adytza_beautiful