| Mia205 a întrebat:

In lista mea de YM imi apare o persoana ca fiind offline... iar cand verific pe net pe site-urile care se verifica daca o persoana este pe invizible, imi apare ca este online.Asta inseamna ca mi-a dar ignore?sad

5 răspunsuri:
| Roxanne_4260 a răspuns:

Ori ţi-a dat ignore, ori te-a pus pe invisible.
Adică, persoana să fie pe net, dar ţie să-ţi arate că nu e.

| Crisu a răspuns:

Ca ti-a dat ignore sau ca s-a bagat pe invisible doar la tine.

| NUUSTIU a răspuns:

Probabil. Sau pentru tine este pe invisible. Dar sa ştii că nu întotdeauna siteuri-le pe care verifici idurile au dreptate.

| Mia205 explică:

Si cum poti sa dai doar la o persoana sa ii apara ca esti pe invizible?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Srry dar esti cam praf.